Contact US

Kontakt

Pre kontakt vyplň náš formulár nižšie, ktorý bude zaslaný priamo na náš email.

Nájdeš nás takisto aj na sociálnych sieťach, kde nás môžeš kontaktovať, tagovať a používať hashtag #BIS flyboard family ak máš nejaké fotky alebo videá s nami.

Darčekový poukaz

darčekové poukazy

Od teraz máš možnosť si u nás zakúpiť aj darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote podľa zvolenej atrakcie, a darovať ju niekomu vo svojej rodine alebo známym. Stačí ak nám v prípade záujmu pošleš mail na: bisflyboardfamily@gmail.com alebo vyplň kontaktný formulár. Takisto je možné zakúpiť darčekový poukaz na mieste. Darčekový poukaz má platnosť jeden celý rok od dátumu vydania.

Kde nás nájdeš

Miesto, kde lietame, je v prístave areálu Marina Liptov. Ak si tu ešte nebol, klikni na niektorý z mnohých odkazov  každej stránky nášho webu a objavuj všetky benefity, ktoré môžeš nájsť na tomto mieste.

Priamo na live webkamere Marina Liptov si môžeš pozrieť ako vyzerá výhľad na pláž s prístavom a mať tak zároveň vždy pod kontrolou aktuálne počasie na Liptovskej mare. Tešíme sa na tvoju skorú navštevu!

kontakt

Napíš nám

kontaktné informácie

Adresa, na ktorej nás nájdeš

Bobrovník 140
Bobrovník, 032 23 Liptovská Mara

zavolaj nám

+421 910 757 544

Názov a sídlo firmy

Ivana Murínová BIS Family
Kollárova 68/11
96231 Sliač

Pozbieraj odvahu a poď do toho s nami!

Mapa, podľa ktorej nás nájdeš jednoduchšie!

Ak si nenašiel odpoveď na jednu z tvojich otázok u nás na stránke, neváhaj a daj nám vedieť prostredníctvom kontaktného formulára, alebo môžeš využiť niektorú zo sociálnych sietí.